Letní tábory 2013

Hasičský tábor Úžlebec

Termín zájezdu: 29.6.2013 – 12.7.2013
Místo pobytu: Koupaliště Úžlebec Černíkov
Celková cena: 3.900,-Kč
V ceně zahrnuto: 13x ubytování, 13x stravování

Popis tábořiště: Veškeré zázemí je přímo v oploceném areálu koupaliště Úžlebec, které najdete uprostřed krásné čisté přírody 1 km od obce Černíkov, 7 km od Kdyně mezi městy Klatovy a Domažlice. Stany jsou postavené v zadní části areálu, což poskytuje táborníkům dostatek soukromí a při tom mají ke koupališti se skluzavkou a toboganem jen několik kroků.
V areálu je nové sociální zařízení (WC, sprchy), víceúčelové hřiště, stolní tenis, ohniště, stánek s občerstvením, zastřešený prostor pro různé aktivity. Možnost zapůjčení sportovních potřeb (míče, badmington)

Výlety: V okolí se protíná několik turistických tras cyklotras a jsou možnosti krásných výletů:
Kdyně – vodní svět, zříceniny hradů Pušperk, Herštýn a Rýzmberk (vyhlídková věž,občerstvení, možnost přespání Chudenice – Americká zahrada, rozhledna Bolfánek, Klatovy, Domažlice, vodní hrad Švihov.

Ubytování: v chatkách , ve vigvamu (4 děti), v podsadových stanech a v indiánském týpí (4 děti) , možnost postavení vlastních stanů.

Doprava: Vlastní, popřípadě lze při větším počtu zájemců pronajmou autobus, záleží na dohodě

Stravování: Zajištěno 5x denně v nedaleké restauraci.

Program: Ukázka hasičské techniky SDH Satalice a jiných SDH, zachraňování osoby, hašení požáru. Možnost vyzkoušení hasičského vybavení, promítání videí ze zásahu profesionálních hasičů, hry a zábava, jak to má na správném táboře být.


Chorvatsko - Dalmácie

Termín zájezdu: 12.7.2013 – 21.7.2013
Místo pobytu: Tribunj u Vodice
Celková cena: 6.800,-Kč
V ceně zahrnuto: 7x ubytování, 7x stravování s plnou penzí, doprava autobusem, delegát, 1 výlet

Popis letoviska: Dalmácie patří mezi nejčistší pobřeží v Evropě s délkou 1900 km a 1185 ostrovy a ostrůvky. Nachází se ve střední části Chorvatska a celé pobřeží je lemováno krásnými borovicovými a piniovými háji spojeno s horskými masívy táhnoucí se podél pobřeží. Tribunj u Vodice mají nejbohatší turistickou nabídku na šibenické riviéře. Srdce této rybářské osady situované na ostrůvku a propojené kamenným mostem si zachovalo svoji krásu nízkých a úzkých uliček a kamenných domů. Mezi nejkrásnější přírodní oblasti v Dalmácií patří vodopády KRKA, které se proslavily natáčením filmů Karla Maye. Tribunj je známým turistickým centrem šibecnické riviéry, 15 km severně od Šibeniku a 2 km od Vodíc s přístavem.

Ubytování: pension - 2 až 5 ti-lůžkové pokoje se Spr.+WC na pokoji s kuchyňkou s chladničkou, balkonem. Některé objekty / pokoje mají společné sociální zařízení na patře s umyvadly na pokojích. Recepce, zahradní posezení, půjčovna sportovních potřeb, dětský koutek, směnárna, badminton, šachy, nafukovací čluny a slunečníky, stolní tenis, víceúčelové hřiště.

Koupání: vzdálenost pláže od pensionů Morski Rak je do 400 m, vzdálenost restaurace je 20 m od moře. Hlavní pláž je tvořena z jedné strany velkými kameny (přístup po žebříku), přecházející v betonová plata a oblázky s pozvolným vstup do moře (borový háj). V oblasti Tribunje je možné využít celkem tři odlišné pláže.

Stravování: Vlastní restaurace s chorvatskou a mezinárodní kuchyní. Stravovací služby jsou bez obsluhy. Prvním jídlem je v den příjezdu večeře, posledním v den odjezdu oběd s balíčkem na cestu.

Doprava: Zájezdovým autobusem vybaveným klimatizací, tónovanými skly, WC, videem, a kávovarem. Vzdálenost z Prahy je cca 1100 km, jízdní doba cca 18 hodin.


Konstantinovy Lázně - Po stopách Xapatanu

Termín zájezdu: 28.7.2013 – 10.8.2013
Místo pobytu: Konstantinovy lázně – Kemp LaRocca
Celková cena: 4.300,-Kč
V ceně zahrnuto: ubytování, stravování,odměny pro děti, výlet

Popis tábořiště: Náš nejoblíbenější a nejkrásnější tábor se nachází uprostřed lesoparku na okraji Konstantinových Lázní. Veškeré zázemí je přímo v oploceném areálu kempu LaRocca, tábor je oplocený a oddělený živým plotem od kempu. Přímo v areálu je nové koupaliště a několik víceúčelových hřišť. Služby na vysoké úrovni, dokonalé hygienické vybavení, kouzelné vycházkové trasy. V areálu je nové sociální zařízení (WC, sprchy), víceúčelové hřiště, stolní tenis, ohniště, stánek s občerstvením. Možnost zapůjčení sportovních potřeb (míče, badmington).

Výlety: Okolí Konstantinových Lázní je mimořádně bohaté na kulturní a historické památky. Kromě lázní bude prohlídka velkolepého zámku v Bezdružicích, zříceninu kaple a hradu v Krasíkově - (Švamberk) či poutní kapli na Ovčím vrchu.

Ubytování: 4 lůžkové chaty v samostatné části, oddělené od kempu

Doprava: Vlastní, popřípadě lze při větším počtu zájemců pronajmout autobus, záleží na dohodě.
Doprava možná soukromým autobusem z Prahy a Plzně. Cena tam i zpět za 600,-Kč

Stravování: celodenní 5 x denně + pitný režim, možnost diety

Program: Celotáborová hra – Po stopách Xapatanu, vycházky po krásném okolí, sport, koupání, jízda na koních, pro milovníky adrenalinových sportů lanové centrum.
Zajímavé hry spojené s lesním prostředím


Airsoftový tábor Úžlebec

Termín zájezdu: 11.8.2013 – 24.8.2013
Místo pobytu: Koupaliště Úžlebec Černíkov
Celková cena: 3.900,-Kč
V ceně zahrnuto: 13x ubytování, 13x stravování

Popis tábořiště: Veškeré zázemí je přímo v oploceném areálu koupaliště Úžlebec, které najdete uprostřed krásné čisté přírody 1 km od obce Černíkov, 7 km od Kdyně mezi městy Klatovy a Domažlice. Stany jsou postavené v zadní části areálu, což poskytuje táborníkům dostatek soukromí a při tom mají ke koupališti se skluzavkou a toboganem jen několik kroků. V areálu je nové sociální zařízení (WC, sprchy), víceúčelové hřiště, stolní tenis, ohniště, stánek s občerstvením, zastřešený prostor pro různé aktivity. Možnost zapůjčení sportovních potřeb (míče, badminton, kanoe)

Výlety: V okolí se protíná několik turistických tras cyklotras a jsou možnosti krásných výletů: Kdyně – vodní svět, zříceniny hradů Pušperk, Herštýn a Rýzmberk (vyhlídková věž,občerstvení, možnost přespání, Chudenice – Americká zahrada, rozhledna Bolfánek, Klatovy, Domažlice, vodní hrad Švihov.

Ubytování: v chatkách , ve vigvamu (4 děti), v podsadových stanech a v indiánském týpí , možnost postavení vlastních stanů.

Doprava:Vlastní, popřípadě lze při větším počtu zájemců pronajmou autobus, záleží na dohodě

Stravování: Zajištěno 5x denně v nedaleké restauraci.

Program: Střelba na terč, noční bojová hra o dobytí hradu. Tábor v duchu TV pořadu Fear Factor - ( faktor strachu ) Zajímavé hry spojené s lesním prostředím a airsoftovou technikou, možnost vyblbnout se do nekonečna při této nesmrtelné zábavě